Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Dzīvokļa piespiedu pārdošana, ko darīt pēc tam?
Ivars Igaunis, 29.09.2010. 23:00
Lieta tāda, manas sievas radiem tiesu izpildītāji ņem nost dzīvokli un izliek pārdošanā izsolē par kādu galvotu parādu. Es gribēju uzzināt, vai tā vienkārši var izlikt no dzīvokļa ģimeni ar diviem mazgadīgiem bērniem, ( 2 un 5 gadi)? Vai pašvaldībai ir pienākums ierādīt citu dzīves vietu? Cik es zinu, ir nākuši no Svedbankas arī kaut kādi izspiedēji, kas draudējuši ka atņems bērnus un tamlīdzīgi. Vai kāds varētu ko ieteikt?
Atvars Aniņš, 01.10.2010. 11:15
kamēr nav apgabaltiesā nav apstiprināts izsoles akts neviens nevienu nevar izlikt. ja ir bailes dabūt pa muti, tad ir jāizvērtē kas ir svarīgāk :)

pēc izsoles akta apstiprināšanas ar pāris viltībām vēl tur var padzīvot 6-12 mēnešus.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi