Jurismi
Kādā advokātu birojā pie sienas karājas glezna, kas pietiekami skaidri parāda šīs profesijas būtību: divi vīri strīdas par to, kam pieder govs: viens velk govi aiz ragiem, otrs – aiz astes, bet advokāts pa to laiku govi mierīgi slauc…
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
jautājums
Beāte Laizāne, 22.11.2014. 12:44
Labdien!
Mana situācija - dzīvoju tikai ar māti, un tēvs nekad nav maksājis alimentus, arī prasība nav bijusi iesniegta, taču viņš manā dzimšanas apliecībā ir ierakstīts. Vai tagad, kad esmu saniegusi pilngadību, man ir iespēja pašai pieprasīt alimentus par iepriekšējiem gadiem, pamatojoties uz to, ka māte to nav darījusi? Un kur man vērsties, ja tas ir iespējams?
Atbildi gaidot,
Beāte
Juris Bārtulis, 23.11.2014. 14:18
Nē, par iepriekšējiem gadiem diemžēl nevarēs. Taču, ja mācāties un nevarat sevi uzturēt, Jūs kā pilngadīga persona varat lūgt piedzīt uzturlīdzekļus šim laikam. Šajā nolūkā jāvēršas tiesā ar attiecīgu prasības pieteikumu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.