Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
mantojuma atgūšana
AIVARS Saliņš, 18.02.2015. 07:15
savlaicīgi iesniedzu pagasta zemes komisijā atbilstošus dokumentus,lai atgūtu mantojumu, sākot ar 1997. gadu maksāju īpašuma nodokli.Nevarot sagaidīt likumā par zemes reformu noteikto bezmaksas zemes uzmērīšanu 16 gadus, nolīgu sert.mērnieku. Rezultāts - pagasta valdes/zemes komisijas prettiesisko darbību (manipulācija ar dokumentiem, viltojumi, personas datu un statusa nepamatota izmainīšana), no mantojuma meža atlikusi tikai puse platības. Augsti godātie un mācītie juristu kungi, vai mūsu tiesiskajā valstī man ir cerības uz noblēdītā mantoju daļas atgūšanu?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi