Jurismi
"Kaut gan tautai ir tiesības zināt pēc iespējas vairāk, man kā prezidentam vienmēr ir jārēķinās ar to, ka, tā kā arī citi to pašu dzird, ko es saku tautai, es nevaru visu teikt tautai, rēķinoties ar to, ka varbūt citiem nav jādzird" V.V.F., intervija LTV, 2005.gada 14.janvāris
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
cina par bernu.uk/lv
Dita Kubile, 03.08.2015. 23:25
Sveiki. Gribetu lugt padomu ka rikoties draudzenes gadijuma. Tatad isuma- matei tika aizturetas mates tiesibas uz gadu jo bija iedzerusi. Tika uzstaditas prasibas gada laika sakartot dzivi dabut ofkcialu darbu dzivesvietu utt. Taka tas nebija iespejams LV draudzene rakstija un ludza palidzet. Iekartoju vinu Uk uz dzivi visas prasibas tika izpilditas. Lidz 3 nedelas pirms sedes atklajas ka Lv barintiesa nav kartojusi nekadus papirus viniem neesot kontaktu lai sazinatos ar Uk. Kas esot matei pasai jamekle. Ta nu ir palikusas 2nedelas lidz sedei un esam nezina ko un ka labak darit.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi