Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
probacijas kontroles pagarinasana
Aivars Kampe, 01.10.2015. 23:46
cik reizes personai var pagarinat probacijas kontroli uz 1 gadu?
Deniss Račiks, 04.10.2015. 11:31
KL 45 prim.1 - 1.daļa
Probācijas uzraudzība ir PAPILDSODS!!!
Papildsodu nevar PAGARINĀT!!! Viņš jāizcieš ka nozīmētais (uzraudzība), vai likuma noteiktajā kartībā viņu aizstāj ar BA (ar tiesas lēmumu - KL 45 prim 1. (7daļa). 2 probācijas dienas pret vienu dienu ieslodzījumā vietā.
Aivars Kampe, 25.11.2015. 12:12
Vai saja gadijuma (probacijas kontroles aizstasana ar ieslodzijumu) termina ieskaita laiku, ko persona pavadija pirmstiesas apcietinajuma?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.