Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Ko iesākt, jauns īpašnieks dzīvoklim(mantinieks), vecais īrnieks izvācies un komunālo parādu atstājis 500 eur (ikmēneša maksa 20eur)?
Kristiāna Vincjuna, 22.10.2015. 14:32
Iepriekšējam izīrētājam(mantinieka tēvam) nemaksāja īri nesūtīja naudu, kā līgumā noteikts bija uz mantinieka kontu arī nemaksāja uz rokas. Vai to vēl arī iespējams piedzīt jo līguma noteikumi netika pildīti arī tēvam dzīvam esot.
Deniss Račiks, 22.10.2015. 16:09
Ir iespējams viss, bet jāredz līgums!
Kristiāna Vincjuna, 22.10.2015. 18:59
līgumā:
mantinieks norādīts kā nākamais izīrētājs,
ir kavējuma soda procenti
arī norādīts ka īrnieks maksā komunālos
Deniss Račiks, 23.10.2015. 07:21
Pieteikums tiesai un piedziņa
LL.M. Raimonds Upelnieks, 31.10.2015. 16:21
var pieteikties kā kreditors mantojamai masai
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi