Jurismi
- Kas kopīgs NLO un jaukiem juristiem? - Par tiem vienmēr var dzirdēt, bet nekad nevar ieraudzīt.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Prasības noilguma partraukšana
Zanna Petrovska, 14.12.2015. 12:05
Prasītājs apgalvo kā sūtija atbildētajam atgadinājumus, kopā 5, bet es kā atbildētaja nevienu neesmu pat redzējusi, turklāt prasītajs pievienoja kādas citas firmas apliecinājumi par atgadinājuma vestuļu sagatavošanu un nodošanu tas Latvijas pastam nosūtīšanai un vairs nekādu pasta čekus nekā nav, tikai citas firmas apliecinājumi, vai skaitās tādi apliecinājumi par atgadinajuma nosutišanas pieradījumiem? Vai ir iespēja man pierādīt kā es nesaņemu neviena atgādinājuma?
Juris , 15.12.2015. 22:30
Neesošu faktu tu nevari pierādīt. Ja tu vēstules neesi saņēmusi, tad to tu nevari pierādīt. Savukārt pierādīt pretējo - ka ir nosūtījis - var prasītājs. Citas firmas apliecinājums par nosūtīšanu nevar būt pierādījums, tad vienalga uz šī saraksta jābūt pasta zīmogam par vēstuļu saņemšanu apstrādei un nosūtīšanai.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.