Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Drošības līdzekļa piemērošana, kļūda likumi.lv?
Andris Bromalts, 26.04.2016. 22:39
Kriminālprocesa likums 61.pants. ( Persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess) (4) Personai, pret kuru uzsākts kriminālprocess, ir šā likuma 60.2 pantā noteiktās pamattiesības, kā arī 66.panta noteiktās tiesības un 67.panta noteiktie pienākumi. Šai personai nedrīkst piemērot drošības līdzekļus.

Pēc KPL 61.panta sanāk ka drošības līdzekļus nedrīkst piemērot pret personām kurām ir uzsākts kriminālprocess? Rodas jautājums, pret kāda statusa personām un kādos gadījumos tad drošības līdzekli drīkst piemērot? Izskatās ka likumi.lv 61.panta redakcijai ir drukas kļūda.
Juris , 29.04.2016. 07:51
Lai piemērotu drošības līdzekļus, persona, pret kuru uzsākts process, jāatzīst par aizdomās turēto.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi