Jurismi
Tiesa. Tiek nopratināts apsūdzētais: "Kur jūs nopirkāt diplomu par augstāko izglītību?" "Es viņu atradu. Netālu no mājām, uz ceļa..." "Kā??? Jūs apgalvojat, ka atradāt diplomu ar savu vārdu???" "Jā, kas gan tur dīvains?" "Kā jūs varat izskaidrot tik šausmīgu sakritību?" "Tā nav sakritība, vienkārši savu pasi es nopirku vēlāk..."
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Atrie krediti
Ruslans Aleksejevs, 04.07.2016. 17:40
Labdien!
Paņēmu piecus atros kredītus. Ilgi nemaksāju, sanāca daudz sodu naudas. Kad saku maksāt, kopigi bija jau apmēram 4000 eur. Maksāju 9 mēnešus pa grafiku bez problēmam, bet tagad kreditori saka ka vajag katram kredītam katru mēnesi maksat kaut kādu "Administrēšanas maksu" 10 eur: sanāk, ja man maksāt 35 eur par vienu kredītu, 25 ies uz to samazināšanu, bet 10 uz to "Administrēšanas maksu". Vai tas ir likumīgi? Ko es varu darīt, lai es vienkarši samaksātu parādu bez kaut kadiem papildus maksiem?
Elga Kasparinska, 22.09.2016. 09:42
Es ari esmu sada pat situacija un mekleju atbildi uz so jautajumu?
Elīna Konone, 03.10.2016. 19:02
Administrēšanas maksa ir pieprasīta pamatojoties uz kredītu apvienošanu?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.