Jurismi
- Kāda ir advokāta definīcija? - Pilna mute ar dzīves atbalsta sistēmu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Sieva negrib šķirties.
Gandrīz Šķīries, 17.12.2017. 21:47
Labdien! Situācija sekojoša. Apprecējos, pēctam nāca prieka vēst, ka sieva stāvoklī. Bet 3 mēneši pēc laulībām izšķīrāmies, oficiāli neesam šķīrušies vēl. Pats neko sliktu neizdarīju, bet sieva ienīst Mani, nobloķēja mani, lai nevaru kontaktēties ar viņu un interesēties par viņas stāvokli. Alimentus maksāšu, bet jautājums tāds - kāds ir apakšā āķis un ko grib/var dabūt materiāli no Manis? Paldies
mag.iur. Ilmārs Kalniņš, 31.01.2018. 19:23
Lai to izdarītu oficiāli ir jāiet vai nu pie notāra ar vienošanos vai tiesā. Ja nav iespēju sazināties tad tikai un vienīgi tiesa. Laulību par izirušu uzskata, ja laulātie nedzīvo kopā vismaz 3 gadus. Civillikuma 71. un 72. un 73. pants. Un tad atliek Civillikuma 74.pants kurā noteikts, ka laulību var šķirt arī ātrāk ar nosacījumu, ka: pamats ir vardarbība ģimenē, abas puse piekrīt šķirt laulību, vai arī kāds no laulātajiem ir citās attiecībās kurās ir piedzimis, vai citās attiecībās ir gaidāma bērna piedzimšana. Ja kāda no pusēm nepiekrīt šķirt laulību un nav augstāk minētie iemesli - tiesai ir jāatliek laulības šķiršana līdz nav iestājies 3 gadu laulības iziršanas laiks.
Atis Selga, 09.02.2018. 19:10
Kā var pieradīt ,ja abi dzīvo kopā vienā no 2 īpašumiem, lieto visu kopēji, ģimenes strīdi un nedzīvošana vienā istabā sākas 1 gadu atpakaļ, bet sieva maldina tiesu ka jau 3 gadus.Kā to var pierādīt , ko tiesa var izlemt?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.