Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kur vērsties visupirms?
dipl.iur. Gita Aizpure, 14.05.2018. 21:15
Situacija īss apraksts- IUB sastadija protokolu iepirkuma momisijas loceklim, tas tika pārsūdzēts lidz tiesai, kura attaisnoja iep.kom.locekli un lika izbeigt lietu, savukart IUB parsudzeja pirmās instances spriedumu apelacijas kārtībā, taču tas tika viņiem atteikts un atstāts spēkā pirmas instances spriedums. Savukart kas vainigs, ja Sodu reģistrā vel ilgi pec sprieduma spēkā stāšanās ir ieraksts, ka piemerots adm.sods?
Ar ko sakt?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi