Jurismi
Advokāts satiekas ar klientu un saka: - Man tev ir divas ziņas – labā un sliktā. Ar kuru sākt? - Ar slikto. - Uz cietušā atrasto asins traipu analīze pierādījusi, ka tās ir tavas asinis. - Un kāda tad ir labā? - Visi rādītāji – hemoglobīns, holesterīns, cukurs – ir normas robežās!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kāpēc ir nepieciešams rēķins?
Svetlana Sokolova, 14.12.2018. 22:57
Labdien, godātie kungi un cienījamās kundzes - juristi!
Esam visi ir pārliecināti, ka rēķins ir pamatu pamats komercdarbībā, tomēr ir Latvijā "īpašas" personības, kam ir cits viedoklis - skat. slavena "zemes barona" izteicienus, kurus viņš atskaņoja arī 11.12.2018.Apgabaltiesā tiesas sēdē sakarā ar publikācijā minētajām civillietām un... gandrīz pārliecināja tiesu. Tās būtu jautri, ja nebūtu tik skumji, tāpēc vēršos pie Jums ar lūgumu pamatot: kāpēc komersantam ir nepieciešams savam klientam piestādīt rēķinu, lai saņemtu vēlamo naudu. Kaut gan ir runa par piespiedu zemes nomas attiecībām, tomēr šajā gadījumā zemes īpašnieks ir komersants (nevis vēsturiskais īpašnieks vai mantinieks), kuram ir saistoši LR normatīvie akti grāmatvedības un nodokļu jomā, bet kurš apgalvo, ka nedz Likums par grāmatvedību (7.pants), nedz PVN likums u.c. nenoteic viņa pienākumu piestādīt rēķinus klientiem - dzīvokļu īpašniekiem - lasiet, smaidiet, bet var būt viņam ir taisnībā:)? Skat. Komentārus publikācijai “Zemes baronu shēma “taisnīgajā” Latvijas tiesā? portāla'PIetiek.com https://www.pietiek.com/raksti/zemes_baronu_shema_taisnigaja_latvijas_tiesa/komentari
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi