Jurismi
- Cik būtu jurista ideāls svars? - 1,5 kg... ieskaitot kremēšanas urnu...
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
LJB pārstāv 16. martā nelikumīgi aizturētu personu un uzvar(2)
mag.iur. Daniēls Buks- Vaivads
Ute Plaudis, 18.06.2006. 09:46
Un tā tik turpināt!!!!
Visu aizliegt Policijai, lai tik plaukst un zeļ noziedzība Latvijā. Teikšu godīgi, pastrādājat paši policijā un tad sapratīsiet arī otru. Jautājums, kādu jūs saskatāt mūsu Lat-jas nākotni, pieļaujot sabiedrības visatļautību.Tā jau tā likumdošana mums ir koks ar diviem galiem. Untiesas lēmumu panāk aju ar skaistām runām (meliem) tiesnesā, jo tiek manipulēts ar to, kas nav pierādāms!!
mag.iur. Daniēls Buks- Vaivads, 12.09.2006. 20:58
Nepiekrītu komentāram.

Latvija ir demokrātiska valsts un nevis policejiska valsts. Policejiskas metodes demokrātiskā sabiedrībā pielietojamas tikai balstoties uz likumības un tiesiskuma apsvērumiem. Šobrīd vairs nav tie laiki, kad darbojās pilnā mērā princips - kam spēks, tam taisnība. Par laimi mēs dzīvojam valstī, kur darbojas likuma vara, diemžēl - ne visi to saprot.

Demokrātijā pastāv daudzi principi, viens no tiem domu plurālisms, pārvietošanās brīvība u.t.t. Polcijai un citām spēka struktūrām ir jāsāk tas respektēt un beigt diskriminēt personas, tai skaitā, pēc to politiskās piederības vai arī pēc to uzskatiem, kā tas bija skaidri redzams šajā lietā.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.