Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

„Noziegumu upuri – kā kompensēt kaitējumu”
01.08.2007. plkst. 12:53 Juris Jansons
Lai apzinātu dažādu valstu un institūciju pieredzi noziedzīgo nodarījumu upuru tiesiskajā un arī sociālajā aizsardzībā un viņiem radīto zaudējumu kompensēšanā, Rīgas Stradiņa universitātes Tiesību institūts sadarbībā ar Latvijas Republikas Tieslietu..

lasīt visu ziņu »

Latvijas Juristu biedrība atklāj mājas lapu internetā
14.02.2005. plkst. 17:59 Daniēls Buks- Vaivads
Latvijas Juristu biedrība ir atvērusi mājas lapu gan juristu, gan sabiedrības lietošanai, ar mērķi veicināt un attīstīt tiesisko domu. Mājas lapas interneta adrese - www.ljb.lv. Lapa iecerēta kā Latvijas centrālais tiesību interneta forums...

lasīt visu ziņu »

"ELSA Latvia" piedalās "Juristu dienu 2004" organizēšanā
25.10.2004. plkst. 17:18 Daniēls Buks- Vaivads
Informāciju sagatavoja Agnija Tiļļa. Turpinot pavasarī uzsākto semināru ciklu, kā arī piedaloties 2004.gada Juristu dienās, ELSA Latvia aicina visus interesentus uz ELSA dienu – 26.oktobri. ELSAs dienā tiek piedāvāti divi semināri-..

lasīt visu ziņu »

Juristu dienas 2004 - Skats uz Latviju Eiropā
23.10.2004. plkst. 14:14 Daniēls Buks- Vaivads
Sagatavoja Elīna Eihmane Par neatņemamu Latvijas rudens tradīciju jau kļuvušas ikgadējās Juristu dienas, ko arī šogad visā Latvijā rīko Latvijas Juristu Biedrības (LJB) Studentu sekcija un LU Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde,..

lasīt visu ziņu »

»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi