Jurismi
- Cik advokātu nepieciešams, lai ieskrūvētu gaismas spuldzīti? - Viens - advokāts to tur, kamēr visa pārējā pasaule griežas ap viņu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Atpakaļ

"ELSA Latvia" piedalās "Juristu dienu 2004" organizēšanā
25.10.2004. plkst. 17:18 Daniēls Buks- Vaivads
Informāciju sagatavoja Agnija Tiļļa.

Turpinot pavasarī uzsākto semināru ciklu, kā arī piedaloties 2004.gada Juristu dienās, ELSA Latvia aicina visus interesentus uz ELSA dienu – 26.oktobri. ELSAs dienā tiek piedāvāti divi semināri- diskusijas.

26.oktobrī plkst. 15:00 Latvijas Universitātē (Raiņa blv. 19) 9.auditorijā klausītāji tiek aicināti uz semināru Kā strādā šķīrējtiesa? Galvenā uzmanība seminārā tiks veltīta starptautisko šķīrējtiesu darbam, šķīrējtiesas procesam Latvijā, kā arī plānotajiem grozījumiem Civilprocesa likuma "D" daļā. Kā ierasts, ELSA Latvia seminārā uzstāties ir aicināti kompetenti un praktizējoši juristi – Ēriku Blumbergu, zv.adv.biroja "Glimstedt un Partneri" juristu, Ingu Kačevsku, zv.adv.biroja "Skudra un Ūdris" zvērinātu advokāti, kā arī Rīgas starptautiskās šķīrējtiesas prezidija priekšsēdētāju Ziedoni Špengeli.

26.oktobrī plkst. 18:00 ESIC viesmīlīgajās telpās Basteja blv.14 visi interesenti ir aicināti piedalīties diskusijā Komercdarījumi: Komersants Civillikuma sprostā. Fikcija vai realitāte. Seminārā iecerēts diskutēt par jautājumiem, kas saistīti gan ar atsevišķiem komercdarījumiem, gan iespējamiem Civillikuma Saistību tiesību daļas grozījumiem, kā galvenos izvirzot, piemēram, šādus jautājumus: Cik tālu ir lietderīgi iejaukties Civillikuma regulējumā? Kāpēc ne visiem Civillikumā ietverto līgumu veidiem vajag īpašu komercregulējumu? Diskusiju vadīs Lauris Liepa, LU Juridiskās fakultātes un RJA lektors, bet diskusijā piedalīsies virkne atpazīstamu un godājamu juristu - Asoc.prof. Kaspars Balodis, LU Juridiskās fakultātes dekāns, M.iur. Aigars Strupišs LU Juridiskās fakultātes lektors, Zv.adv. Erlens Kalniņs, LU Juridiskās fakultātes lektors, Aivars Lošmanis, LU Juridiskās fakultātes lektors, Dipl.iur. Evija Slicāne, SIA "Juridiskais birojs Lapsa un partneri" juriste, kā arī LU Juridiskās fakultātes 5.kursa studenti Annija Švemberga un Sandis Bērtaitis.

Plašāku informāciju par ELSA Latvia rīkotajiem semināriem, kā arī Juristu dienu 2004 programmu var atrast www.elsa.lv.

Uz Jūsu jautājumiem atbildēs semināru rīkotājas Liena Rubene (academic@elsa.lv) un Ilze Spūle (ilze@kkf.lv).

Agnija Tiļļa (marketing@elsa.lv).

Atpakaļ

Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.