Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Atpakaļ

„Noziegumu upuri – kā kompensēt kaitējumu”
01.08.2007. plkst. 12:53 Juris Jansons
Lai apzinātu dažādu valstu un institūciju pieredzi noziedzīgo nodarījumu upuru tiesiskajā un arī sociālajā aizsardzībā un viņiem radīto zaudējumu kompensēšanā, Rīgas Stradiņa universitātes Tiesību institūts sadarbībā ar Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas Juridiskās palīdzības administrāciju organizē starptautisku semināru „Noziegumu upuri – kā kompensēt kaitējumu”. Seminārs notiks š.g. 23. – 24. augustā Rīgas Stradiņa universitātē (Rīgā, Dzirciema ielā 16). Par piedalīšanos semināra darbā un iespējamo uzstāšanās tēmu un tēzes, lūdzam paziņot līdz 13. augustam.

Atpakaļ

»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi