Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
mg.iur. Ināra MeleščenkoProfils reģistrēts 07.07.2010.
mg.iur. Ināra Meleščenko
Pēdējo reizi manīts 23.07.2010. plkst. 19:21
Lai nosūtītu šai personai ziņu, Jums vispirms jāielogojas sistēmā. Ja neesat reģistrējies, vispirms jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spiediet šeit.
Privātprakse
Amats: jurists
Profesionālā darbība:
Prasības pieteikumi un prasības tiesām, paskaidrojumi un pretprasības tiesām, iesniegumi un sūdzības valsts un pašvaldību iestādēm, pārstāvība civillietās, administratīvajās, administratīvo pārkāpumu lietās, ieroču aprites un apsardzes darbības jomā, darba strīdos.
Papildus informācija: Pārbaudu līgumu likumību. Konsultēju studentus juridiskos jautājumos mācību procesā.
Kontaktālrunis: 29135053; 67740756
Pieņemšanas laiks: Darba dienās no plkst.10.00 līdz 18.00, kā arī iepriekš sazinoties pa tel.29135053
Adrese: Jūrmala, Lībiešu 8, Kauguri
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi