Jurismi
Tiesa. Prokurors vaicā apsūdzētajam: - Apsūdzētais, paskaidrojiet, kāpēc, pirms atvērt lādīti, jūs nogalinājāt kurlo večiņu, kas gulēja otrā istabā? - A uz lādītes bija uzrakstīts: "Atvērt pēc manas nāves"...
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Mg.iur. Līga SondoreProfils reģistrēts 09.03.2020.
Pēdējo reizi manīts 26.04.2021. plkst. 16:33
Lai nosūtītu šai personai ziņu, Jums vispirms jāielogojas sistēmā. Ja neesat reģistrējies, vispirms jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spiediet šeit.
privātprakse
Amats: jurists
Profesionālā darbība:
visu veidu juridiskie pakalpojumi
Papildus informācija: Kvalitatīvi dažāda veida juridiskie pakalpojumi par pieņemamām cenām civillietās (laulības šķiršana, uzturlīdzekļu, parādu un zaudējumu piedziņa u.c.), administratīvajās lietās (valsts un pašvaldību lēmumu pārsūdzēšana par uzliktajiem sodiem u.c., pieņemtajiem lēmumiem) un zv.advokāta palīdzību krimināllietās. Juridiskā darba stāžs vairāk nekā 15 gadi. Vienlaicīgi piedāvājam par pieņemamām cenām dažāda veida līgumu, pretenziju, prasības pieteikumu, apelācijas sūdzību u.c. veida dokumentu kvalitatīvu sastādīšanu latviešu, krievu un angļu valodās.
Kontaktālrunis: 29854721
Pieņemšanas laiks: pēc iepriekšējas vienošanās
Adrese: Rīga, Pierīga, Rīga, Pierīga
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.