Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
dipl.iur. Vilors EihmanisProfils reģistrēts 01.07.2007.
dipl.iur. Vilors Eihmanis
Pēdējo reizi manīts 14.04.2009. plkst. 10:20
Lai nosūtītu šai personai ziņu, Jums vispirms jāielogojas sistēmā. Ja neesat reģistrējies, vispirms jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spiediet šeit.
privātprakse
Amats: valdes loceklis
Profesionālā darbība:
Privātā un publiskā partnerība, komerctiesības, banku un finanšu tiesības, publiskās un administratīvās tiesības, nekustamais īpašums, Eiropas Savienības tiesības, cilvēktiesības, tiesvedība un strīdu risināšana
Papildus informācija: Biedrības "Par godīgumu tiesu varas sistēmā "Temīda"" valdes loceklis
Kontaktālrunis: (+371) 26553166
Pieņemšanas laiks: vispirms sazinoties pa telefonu 26553166 vai e-pastu: Vilors.Eihmanis@ gmail.com
Vilors Eihmanis pievienoja šādus rakstus
1. Vēlēšanu reģistrs - akūta nepieciešamība, 24.01.2009.
2. Kāpēc Latvijā noziegumu upuriem ir aizliegts runāt?, 10.10.2007.
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.