Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Profils reģistrēts 01.01.1970.
Pēdējo reizi manīts
Amats: juriste
Profesionālā darbība:
Juridisko pakalpojumu birojs, sadarbībā ar advokātu biroju Vācijā, piedāvā: - Parādu piedziņa (tai skaitā zaudējumu atlīdzība saistībā ar CSN, apdrošināšanas atlīdzības saņemšana, aizdevumu atgriešana, u.c.), - Darba strīdi (tai skaitā neizmaksātā darba alga), - Ģimenes tiesības (konsultācijas un palīdzība laulību šķiršanas lietās, bērnu tiesības, vecāku un bērnu attiecības, u.c.), - Mantojuma tiesības (tai skaitā mantojuma apsardzība, lietu vešana kā pie notāra, tā tiesā), - Komerctiesības (konsultācijas, līgumu u.c. dokumentu sastādīšana, pārrunu vešana, pārstāvība tiesā). Individuāla pieeja, operatīvi risinājumi. Piedāvājam attiecīgo pakalpojumu nodrošināt ar saviem resursiem Latvijā un Vācijā. Baltkrievijā ir iespējams piesaistīt kvalificētus ilgtermiņa sadarbības partnerus.
Kontaktālrunis: 26 120 345
Pieņemšanas laiks: Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni.
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.