Jurismi
Tiesa. Tiek nopratināts apsūdzētais: "Kur jūs nopirkāt diplomu par augstāko izglītību?" "Es viņu atradu. Netālu no mājām, uz ceļa..." "Kā??? Jūs apgalvojat, ka atradāt diplomu ar savu vārdu???" "Jā, kas gan tur dīvains?" "Kā jūs varat izskaidrot tik šausmīgu sakritību?" "Tā nav sakritība, vienkārši savu pasi es nopirku vēlāk..."
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Juristi tiekas ar iekšlietu ministru(0)
Raksts lasīts 7433 reizes. Sadaļa Valsts pārvalde
Šā gada 4.jūlijā notika iekšlietu ministra Riharda Kozlovska un Latvijas juristu apvienības (LJA) pārstāvju tikšanās. Sarunas gaitā LJA pārstāvji informēja iekšlietu ministru par organizācijas uzbūvi, darbības veidiem un risināmajiem jautājumiem. Liela uzmanība sarunā tika pievērsta personāla profesionālās izaugsmes, izglītības un sociālās nodrošināšanas jautājumiem.
Puses savstarpēji apmainījās ar viedokļiem saistībā ar LJA ierosinātajiem priekšlikumiem par Centrālās vēlēšanu komisijas darbības nepilnībām, nepieciešamajiem grozījumiem Uzņēmumu reģistra likumā, kā arī par tiesiskā regulējuma nepilnībām atskurbšanai ievietoto personu turēšanā un grozījumiem Operatīvās darbības likumā. LJA pārstāvji arī informēja ministru par personīgiem zinātniskiem pētījumiem iekšlietu nozarē. Latvijas juristu apvienība ir IeM/NVO memoranda dalībniece. Iekšlietu ministrs bija pateicīgs par LJA atbalstu un aicināja LJA arī turpmāk sadarboties ar Iekšlietu ministriju un iesniegt vairākus tikšanās laikā apspriestos LJA likumdošanas iniciatīvu priekšlikumus ministrijā. Sanāksmē piedalījās LJA Pārstāvju nodaļas locekļi Kristīne Rupeika, Jānis Ievītis, Kitija Bite, Dainis Šaicāns, LJA Pārstāvju nodaļas vadītājs Juris Matisāns, LJA Organizatoriskās nodaļas vadītāja Diāna Belozerova, LJA Valdes priekšsēdētāja vietnieks Ingus Vītoliņš un LJA Valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.