Jurismi
Teroristu grupa iebrukusi Vispasaules Juristu Biedrības kongresā un saņēmusi par ķīlniekiem vairāk kā 100 juristus. Teroristu līderis paziņojis, ka ja viņu prasības netiks izpildītas, viņi katru pusstundu sāks atbrīvot pa juristam.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Rosina atņemt ordeni Linardam Grantiņam(0)
Raksts lasīts 8829 reizes. Sadaļa Informācija
Latvijas juristu apvienības Valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka iesniedza ģenerālprokuroram iesniegumu, kurā lūdz sākt kriminālprocesu par neslavas celšanu un valsts varas piesavināšanos, ko izdarīja Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris Linards Grantiņš. Iesniegumā tiek minēts, ka nereģistrētā organizācija “Latvijas Republikas Tautas tribunāls” Linarda Grantiņa personā, savā mājas lapā ir publicējusi dažādu aizskarošu informāciju.
LJA Valdes priekšsēdētājs publikācijās tiek apsaukāts ar rupjiem vārdiem un viņam tiek draudēts piemērot augstāko soda mēru. Vienā no publikācijām LJA Valdes priekšsēdētājs kopā ar iekšlietu ministru tiek notiesāti ar nāves sodu. Citā publikācijā tiek minēts, ka Saeimas deputāts Imants Parādnieks darbojas LJA Valdes priekšsēdētāja izveidotās “bandās, kuras slepkavos latviešu tautu”. Vienā no publikācijām arī ģenerālprokurors tiek dēvēts par “putnubiedēkli” ar atzīmi “tiesājams kā nodevējs”. Ņemot vērā, ka publikācijas rupjā veidā aizskar LJA Valdes priekšsēdētāju un daudzas augstas valsts amatpersonas, iesniegumā tiek izteikts lūgums saukt pie atbildības aizskarošo publikāciju autoru Linardu Grantiņu. Ordeņu kapitulam būtu nepieciešams izvērtēt Linarda Grantiņa valsts apbalvojuma anulāciju.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.