Jurismi
Noklausījies advokāta runu, tiesnesis domīgi secina: - Ja es pareizi jūs sapratu, tad man neatliek nekas cits, kā rakstīt vēstuli pāvestam un lūgt sākt procesu apsūdzētā ieskaitīšanai svēto kārtā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
LJB/LJA - iespējamās sadarbības formas(1)
Raksts lasīts 11641 reizes. Sadaļa Informācija
2006.gada 12.aprīlī LU notika Latvijas Juristu biedrības un Latviešu juristu apvienības tikšanās. LJA priekšsēdētāja vietnieks Eduards Manavickis ar Latvijas Juristu biedrības viceprezidentu Tālavu Jundzi panāca vienošanos, ka abu organizāciju pilnīga integrācija ir pārsteidzīga, tomēr ciešākas sadarbības formas ir nepieciešamas.

Detalizēti tika izskatītas dažādas iespējas, kā LJB un LJA varētu viena otru papildināt, paužot saskaņotu juristu attieksmi pret sabiedrības norisēm. LJA pārstāvji ar interesi uzklausīja LJB Prezidija locekļa Imanta Pliča ierosinājumus un solīja tos iedzīvināt kopējā sadarbībā.

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi