Jurismi
Tiesas priekšā stāv klaidonis ar bārdu. - Ja jūs esat izdarījis to visu, par ko jūs apvaino, - saka tiesnesis, - tad jūsu dvēselei ir jābūt tikpat melnai kā jūsu bārdai. - Ja spriest par dvēseli pēc bārdas, - iebilst klaidonis, - tad jums tās vispār nav.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Atpakaļ

„Noziegumu upuri – kā kompensēt kaitējumu”
01.08.2007. plkst. 12:53 Juris Jansons
Lai apzinātu dažādu valstu un institūciju pieredzi noziedzīgo nodarījumu upuru tiesiskajā un arī sociālajā aizsardzībā un viņiem radīto zaudējumu kompensēšanā, Rīgas Stradiņa universitātes Tiesību institūts sadarbībā ar Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas Juridiskās palīdzības administrāciju organizē starptautisku semināru „Noziegumu upuri – kā kompensēt kaitējumu”. Seminārs notiks š.g. 23. – 24. augustā Rīgas Stradiņa universitātē (Rīgā, Dzirciema ielā 16). Par piedalīšanos semināra darbā un iespējamo uzstāšanās tēmu un tēzes, lūdzam paziņot līdz 13. augustam.

Atpakaļ

Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.