Jurismi
Advokāts iesaka savam klientam: - Pats labākais jūsu gadījumā būtu atgriezties pie savas sievas. - Interesanti gan! Un kas, jūsuprāt, būtu priekš manis vissliktākais?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
LABA: Krīze - nav pamatojums Policijas akadēmijas slēgšanai(0)
Raksts lasīts 10219 reizes. Sadaļa Informācija
Arodbiedrība LABA ir satraukta par Iekšlietu ministrijas nodomiem likvidēt valsts dibinātu augstskolu Latvijas Policijas akadēmija. Šāds solis var izraisīt tālejošas sekas Iekšlietu sistēmā, kā arī valstī kopumā, jo visās iestādēs, kuras veic operatīvo darbību, ir nepieciešamība pēc personāla papildināšanas. Policijas akadēmija ir vinīgā izglītības iestāde, kuras absolventi var iegūt 2.līmeņa augstāko izglītību operatīvās darbības teorijā un kriminālistikā ar tiesībām veikt ekspertīzes.

Arodbiedrība LABA uzskata, ka krīzes pārvarēšanai būtu attaisnojami citādāki taupīšanas pasākumi, pieļaujot būtisku studējošo samazinājumu, personāla samazinājumu un materiāli tehniskās bazes optimizāciju, saglabājot pašu augstskolu. Pēc ekonomikas atveseļošanas un budžeta ieņēmumu pieauguma, valdība varētu jebkurā laikā, atjaunot pilnā apmērā augstskolas akreditēto studiju programmu īstenošanu.

Arodbiedrība LABA aicina Latvijas Apvienoto policistu arodbiedrību un Neatkarīgo policistu arodbiedrību pievienoties arodbiedrības LABA paustajam viedoklim.

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.