Jurismi
Kāpēc redzamas bremzēšanas pēdas pirms sabraukta suņa, bet pirms jurista nē?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Piedzēries Alfas darbinieks ar mašīnu notrieca Latvijas juristu apvienības priekšsēdētāja vietnieku!(0)
Raksts lasīts 10752 reizes. Sadaļa Administratīvās tiesības
Automašīnas “Audi” it kā notriektais gājējs patiesībā bijis policijas darbinieks – LJA priekšsēdētāja vietnieks Ingus Vītoliņš, kurš atradās policijas automašīnā “Opel”. Policijas automašīna aizturēšanas brīdī bija piebraukusi priekšā “Audi” un policijas darbinieks izlēcis no automašīnas, lai aizkavētu bēgošo “Alfas” darbinieku. “Audi” uztriecās virsū policistam un vairākus metrus turpināja braukt, neskatoties uz to, ka uz auto motora pārsega atradās policists.
Stāsta notikumu aculiecinieks. “”Audi” automašīna Rīgas centrā piebrauca mums blakus, un tajā sēdošie sāka mēdīties, plātīties ar rokām un rādīt vidējos pirkstus. Vēlāk “Audi” mēģināja manas draudzenes vadītajai automašīnai nogriezt ceļu. Es izlikos, ka notiekošo filmēju ar telefonu, kas acīmredzami nepatika trim iereibušajiem “Audi” sēdošajiem cilvēkiem un tie sāka auto apmētāt ar pudelēm, liet virsū alu un mēģināja nolauzt sānskata spoguli. Mēs ieslēdzāmies mašīnā un centāmies no trīs satrakojušamies vīriešiem aizmukt. Kas interesanti, ka brīdī, kad mukām, “Audi” aizmugurē sēdošais pa logu sāka vicināt policijas zizli,” TVNET stāstīja notikumā iesaistītais. Svētdien ap pulksten 12:35 Augusta Deglava ielā kāds autovadītājs ar automašīnu “Audi” izraisīja avāriju ar trafarētu policijas auto “Opel”. Automašīnas “Audi” it kā notriektais gājējs patiesībā bijis policijas darbinieks – LJA priekšsēdētāja vietnieks Ingus Vītoliņš, kurš atradās policijas automašīnā “Opel”. Policijas automašīna aizturēšanas brīdī bija piebraukusi priekšā “Audi” un policijas darbinieks izlēcis no automašīnas, lai aizkavētu bēgošo “Alfas” darbinieku. “Audi” uztriecās virsū policistam un vairākus metrus turpināja braukt, neskatoties uz to, ka uz auto motora pārsega atradās policists. “Audi” turpināja mukt un pēc dažām minūtēm Dzelzavas un Nīcgales ielas krustojumā nobrauca no ceļa, ietriecoties apgaismes stabā, metāla nožogojumā un luksoforā. Visi trīs “Audi” pasažieri, no kuriem vismaz divi ir “Alfa” darbinieki, nogādāti slimnīcā.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.