Jurismi
Atkal tiesa. Tiesnesis jautā apsūdzētajam: - Kāpēc jūs nolēmāt aplaupīt tieši šo veikalu? - Tāpēc, ka šis veikals ir tuvāk manai mājai. Jūs pats zināt, kādi tagad laiki - māju bez uzraudzības ilgi nevar atstāt!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Ticēju, un piemānija.(15)
Raksts lasīts 5932 reizes. Sadaļa Šķīrējtiesas
Ir tik daudz cilvēku, kuri ir pret mani, bet vienai man nav pa spekam tikt gala...
Esmu šķīrusies jau vairāk kā gadu. šķīrāmies ar notāra palīdzību, pēc vienošanās berns palika pie teva. kad izšķīrāmies, man nebija ne dzīvesvietas, ne darba, likās ka tā ir vienīgā izeja. Neilgu laiku pirms šķīršanās tika iesniegts ziņojums policijā, ka vīrs palaiž rokas, protams, ar vīramātes morālu spiedienu, protams, spiediens tika vērst uz bērnu, ja neatsaukšot tad bernu neredzēšot utt.. vienu vard sakot tika izteikti draudi, ja neatsaukšu minēto iesniegumu, darīju kā lika, jo nebij neviena pie kā grizties pēc palīdzības. Kad tika noslēgta vienošanās, par saskarsmes tiesībām, saruna bija ļoti miermīlīga. Galvenais, lai dabuju darbu un kur dzīvot, tad berns būs pie manis. viss notika pa plānu, pec 3 mēnešu sķiršanās iekārtojos labi atalgotā darbā. Kād sāku saņēmt stabilus ienākumus un grizos pie vīramātes, ka tagad bērns var dzīvot pie manis, viņa man atbildēja, ka man neesot pietiekami labs darbs, lai butu ar bŗnu, un ka MAN viņa bērnu neatdošot. Kāpēc šiet tiek pieminēta vīramāte nevis tēvs?? Tāpēc, ka tēvs aizbrauca uz rīgu un actāja bērnu savai mātei audzinašanā, savukārt es katras brivdienas braukāju pie bērna. Tagad berna tēvam ir jauna sieva (ar 4 bērniem), un uz vasaru vira mate ir atdevusi tevam un viņa jaunajai sievai MANU bērnu! Bet man bērnu pat uz brivdienām nevar iedot. Es nezinu ko man iesākt, esmu iebiedēta un baidos rīkoties. Palidziet lūdzu! Ko man darīt šajā situācija????? Ar nepcietību gaidu atbildi.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.