Jurismi
Jurists: - Nedomāju, ka par tādu mazu pārkāpumu jūs varētu ieslodzīt... Klients: - Un kā tu domā, no kurienes es zvanu?!?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
LAPK 149.5 pants(1)
Raksts lasīts 7496 reizes. Sadaļa Administratīvās tiesības
CSN
Labdien, situācija tāda: braucot pa galveno ceļu pie zaļā gaismas signāla man viens uzskrien virsū veicot kreiso pagriezienu. Ierodas pilicija un vainīgais sāk apgalvot, ka dedzis sarkanais luksafora signāls. Sarakstam liecības, tieku izsaukta uz policiju, kur atklājas ka ir vainīgajam uzradušies liecinieki un apstiprina viņa liecību (viens no lieciniekiem ir viņa sieva) otrs es pat nezinu no kurienes uzradies, jo kamēr gaidījām policiju neviens cits mums klāt nebija pienācis. Tagad policija mani izsauc un izraksta protokolu par CSN 46.5 un 70 kur protams es pierakstīju ka nepiekrītu protokolā uzrakstītajam. Vai man arī pastāv kāda iespēja pierādīt savu nevainību vai viņa mistiskie liecinieki nosaka visu lietas kārtību.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.